Dátum: 12.06.2012

Vložil: Leann

Titulok: Re:komentář ke všem 4 kapitolám

Fyzická podobnosť Amicie s Prim je náhodná, hlavne som chcela, aby sa odlišovala od Melie. Čo sa týka profesie, tak ani to nebolo zámerné, jednoducho som chcela, aby Amicia robila niečo, čo nie je príliš fyzicky náročné a to bolo to jediné, čo mi napadlo.
Nie je náhodou Katnissin otec tiež z iného obvodu? Mám taký dojem, že áno, takže v tomto som vychádzala z knihy a až tak ďaleko, ako sa vlastne dostal do Dvanástky, som sa v premýšľaní nedostala. Ale ten nápad s trestom vyzerá dobre...
Priznám sa, nepamätám si presne, ako to s tým oblečením je. Keď som si kvôli poviedke listovala treťou časťou knihy, nikdy som si to buď nevšimla alebo som nenarazila na pasáž, kde sa to zmieňovalo.
S tým rozvrhom - Melia si nerobí, čo chce, ale to, čo já na skene, aj keď v mojej poviedke to nie je také prísne, aby mala presne nalinkované, kedy sa musí ísť osprchovať a tak. Ja mám tiež stále pocit, že Melii chýbajú ešte nejaké činnosti, ktoré by vykonávala v Trinástke, ale nemohla som na nič prísť a na taktiku boja si vôbec nespomínam. Bohužiaľ, ja som tie knihy čítala iba raz =D. Asi si to budem musieť doštudovať.
K Ferdiemu - v knihe boli zničené iba niektoré časti Trinástky, Meliinej ubytovacej jednotke sa nič nestalo.
Oni si v Trinástke pred bojom strihali vlasy? Nepamätám si to, musím si to nájsť v knihe. Úprimne, asi nemám srdce urobiť jej to a okrem toho ani nemám rada ženy s krátkymi vlasmi. Budem nad tým musieť porozmýšľať.
Na ostatné otázky ti neodpoviem, dozvieš sa v ďalších kapitolách. Druhú stranu zverejňujem ešte na fanfiction.net.

Tvoj komentár ma neskutočne potešil a to práve kvôli nezrovnalostiam a logickým chybám, ktoré si si všimla a upozornila ma na ne!

Pridať nový príspevok